Виготовлення кованих брам

Оригінальні ковані ворота і хвіртки

Центр воріт прикрашений красивим букетом металевих квітів, родзинкою моделі є оригінальна ваза на хвіртці, де можна розмістити і живі квіти.

Ворота чудово поєднуються із цеглою, каменем і деревом, а в композиціїі із парканом з металевих пластин перетворюється на фортецю для дому.

Всі елементи ковки закріплені на металевому листі, зверху довгі та гострі піки, котрі тяжко буде подолати незваним гостям.

Ковані ворота закінчуються гострими піками, котрі  гармоніюють з воротами й служать перешкодою для проникнення нежданих гостей.

Ковані ворота, виготовлені у сучасному сільському стилі, підійдуть для людей, що бажають обмежити огляд з вулиці, але не обмежувати в огляді себе.

Дуже оригінальний дизайн кованих воріт, всі елементи зібрані зі смаком, тому загальна картина красива і така, що запам'ятовується.

Комбінована модель кованих воріт, практично повністю зашита листовим металом, яка неодмінно зупинить на собі погляд кожного перехожого.

Унікальна модель воріт із широких полос листового металу, прикрашеного візерунком, що плететься між вертикальними полосами.

Особливості представленій моделі надають декоративні елементи, котрі склалися у дивовижну картину, що нагадує лицарські часи.

Модель кованих воріт, закритих листовим металом, саме він служить фоном для дивовижного сталевого малюнка, додатково закриває огляд з вулиці.

Замовивши цю модель кованих воріт, ви надасте величний вигляд своєму двору і вкладете гроші у надійний та довговічний виріб.

Ворота прикрашені незвичайним квітковим букетом і декоративними елементами ковки, за рахунок чого з'являється презентабельне сприйняття.

Глуха модель кованих воріт з цікавим кованим малюнком, відкриття воріт відбувається по напрямних вздовж парканової секції.

Ворота з хвірткою мають цікаве верхнє закінчення, простір зашитий частково і обмежує огляд з вулиці, не перекриваючи видимості з двору.

Нижня частина воріт і хвіртка закриті листовим металом, на котрому в якості декору розміщені ромби з імітацією заклепок.

Класичні чорні ковані ворота Лондон для справжніх вельмож, вони в англійському стилі й стануть ознакою вишуканого смаку свого власника.

У представленій моделі використані: листовий метал, профільна труба і виготовлені майстром різноманітні декоративні елементи.

Комбінована модель красивих кованих воріт, в основному зашита, на хвіртці та створках є великі оглядові вікна.

Строгі ворота, ковка з внутрішньою хвірткою, дуже виручить людей, у яких вузькі проміжки для в'їзду на їх територію.

Модель з V-образним зашитим низом, а верх складається повністю з полос та колосків, які переплітаються і створюють незвичайну картину.

За допомогою таких кованих воріт Ви зможете підкреслити власний стиль, а вхід до Вашого дому запам'ятовуватиметься кожному перехожому.

Такі ворота завжди говоритимуть про дім та його жителів тільки позитивні речі, вони дуже сучасні і витримані одночасно.

Оригінальні глухі ковані ворота, зашиті коричневим листовим металом, на якому безліч складних декоративних елементів золотого кольору.

Ворота тонкої роботи, зашита тільки невелика частина внизу, а весь верх із великої відстані виглядає, як картина, що зависла у повітрі.

Оригінальна авторська модель кованих воріт, де різноманітні листочки, спіралі, гострі та круглі декоративні елементи створюють унікальну картину.

Дизайн воріт такий, що відразу нагадує минулі століття і якусь казку. Якщо вам подобається такий стиль, то представлена модель буде для вас найкращою.

Встановлюючи ковку Павич, ви можете бути впевнені, що жоден перехожий не забуде настільки оригінальний та незвичайний вхід.

Великі розсувні ворота виділяються величезним овалом у центрі, де за бажанням можна розмістити сімейний герб.

Така конструкція відкриває всю пишність вашої території та підкреслить індивідуальний стиль вашого двору.

Ворота дуже практичні та функціональні, частково перекривають огляд з вулиці, гармоніюють із цеглою, каменем і металом.

Це відкрита модель кованих воріт, котра може вигідно підкреслити приватну паркову зону, двір та інше.

Оригінальна ковка, повністю не закриває перегляд з вулиці, але робить його розмитим, крізь створки видно тільки обриси людей і предметів.

Шалено стильні ковані ворота спеціально для власників особняків, які хочуть приховати свою приватну територію від зайвих очей.

Такі ворота здатні підкреслити всю красу вашої прибудинкової території, вони легкі та витончені, стійкі до вітрових навантажень.

Симпатична модель воріт, де немає нічого зайвого: звичайні полоси, вгорі гострі піки з ромашками і скромний кований малюнок внизу.

Такі ворота ідеально гармоніюють з простими и старими будинками, вони здатні облагородити будь-яку територію і виділити навіть найпростіший двір.

Представлена конструкція глуха. Дерево, на котрому сидить кіт, очерети, соняшники і млин — все це елементи ковки, створені майстром на воротах.

Модель створена з мілких елементів ковки, різноманітні квіти, листочки, сонечка і завитки скріплені між собою і формують створки воріт.

Модель воріт підійде для будь-яких сучасних будинків, захистить двір від проникнення пилу, закриє видимість з вулиці та довго тішитиме око.

У представленій моделі хвіртка вшита у ворота – це надає виробу компактності і дозволяє встановлювати його у досить вузьких проміжках.

Глуха конструкція кованих воріт з елементами декору на листовому металі, який додатково прикрашений випуклими малюнками.

Повністю глухі ковані ворота з хвірткою, де на чорному листовому металі присутній строгий, класичний кований візерунок.

Ворота дуже стильні, в них грамотно переплітаються гілки, листочки, квіти, кулі та спіралі, утворюючи неймоверної краси картину.

Ворота без зайвих декоративних елементів, виглядають стильно і неприступно, а також завжди будуть підкреслювати статус свого господаря.

Триколірна модель воріт, тони чудово гармоніюють і роблять зовнішній вигляд ковки ще  дорожчим і презентабельнішим.

Відкриті ковані ворота з хвірткою, які по всьому периметру мають широкий ободок, зашитий металом.

Відкриті ворота приваблюють своєю доброзичливістю, оригінальні вигнуті листочки на гілках, якими прикрашені створки, надають виробу загадковості.

Безкоштовна консультація

Майстер передзвонить на вказаний телефон
Как к Вам обращаться?

Укажите правильный номер телефона.

Стіл замовлень ☎

 

095-878-4590

Працюємо по всій Україні

*Ціна вказана за стандартну комплектацію.

Доступні ковані ворота віп класу від виробника

Миколаїв

Миколаїв

За допомогою таких кованих воріт Ви зможете підкреслити власний стиль, а вхід до Вашого дому запам'ятовуватиметься кожному перехожому. Детальніше
Буковель

Буковель

Дуже оригінальний дизайн кованих воріт, всі елементи зібрані зі смаком, тому загальна картина красива і така, що запам'ятовується. Детальніше
Київ

Київ

Ворота з хвірткою мають цікаве верхнє закінчення, простір зашитий частково і обмежує огляд з вулиці, не перекриваючи видимості з двору. Детальніше
Березань

Березань

Ковані ворота закінчуються гострими піками, котрі  гармоніюють з воротами й служать перешкодою для проникнення нежданих гостей. Детальніше
Лондон

Лондон

Класичні чорні ковані ворота Лондон для справжніх вельмож, вони в англійському стилі й стануть ознакою вишуканого смаку свого власника. Детальніше
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9