Виготовлення кованих парканів

Ковані паркани від виробника

Завдяки гострим форменим пікам нагорі огорожа прекрасно виконує свої захисні функції, виглядає легко і прозоро.

Дана ковка підходить для приватних дворів і громадських територій, особливо красиво буде виглядати у поєднанні з кованими воротами будь-якої конструкції.

Кований стильний паркан, який чудово виглядає на будь-якій території, надійний, роками протистоятиме різним агресивним зовнішнім факторам.

Ковка ніколи не вийде з моди, з  роками не втратить свою привабливість, не заржавіє і є довговічною конструкцією.

Представлена модель обов'язково вирізнить вашу територію серед інших, захистить від проникнення поганих людей, зробить двір затишним.

Завдяки такому паркану всі перехожі зможуть оцінити вашу креативність і хороший смак, плюс огорожа буде підкреслювати ваш статус і успішність.

Паркан закриває перегляд з вулиці, виглядає дорого і презентабельно, а у поєднанні з кованими воротами перетворить ваш двір на царський маєток.

Це спеціальна бюджетна ковка для людей з невеликими коштами, які хочуть бачити якісну огорожу на своїй території.

Недорога огорожа для вашої території, яка прекрасно поєднуватиметься з металом, каменем, цеглою і навіть деревом.

Кований паркан підкреслюватиме стиль і статус власника, з кращого боку виділить двір, зробить його розкішним і впізнаваним.

Така огорожа будь-якій території надасть солідності та поважності, виділить старі будинки і будь-які території лише з найкращої сторони.

Така ковка порадує своєю довговічністю, паркан не боїться спеки і морозів, тому з роками не втрачає своєї привабливості.

Паркан з литими піками, надійна модель, захистить від небажаного проникнення і по всьому периметру виділить вашу територію.

Вишуканий красивий кований паркан з декоративними елементами, він пропускає світло, міцний, надійний і на 100% захищає двір від проникнення.

Об’ємний кований паркан створить унікальний архітектурний ансамбль по всьому периметру вашого двору, вишукано позначить територію.

Парканові секції прості у встановленні, поєднуються з різними матеріалами, не загороджують світло, підійдуть для приватних і громадських місць.

Огорожа виглядає вишукано і тонко, але насправді це потужна і міцна конструкція з кручених смуг, які закінчуються незвичайними ложечками.

Такий паркан здатен підкреслити всю красу двору, додати йому солідності та особливої поважності, а також огорожа стане символом вашого благополуччя і достатку.

Такий паркан надасть двору поважності, буде перешкоджати небажаному проникненню і довгі роки стоятиме, не потребуючи ніякого догляду.

Стильна огорожа для будь-якої території, що здатна виділити і захистити двір, поєднується з будь-яким фасадом, є міцною конструкцією.

Надійна ковка, яка служитиме вічно, в усі пори року протистоїть появі корозії та не обмежує потрапляння світла на вашу ділянку.

Безкоштовна консультація

Майстер передзвонить на вказаний телефон
Как к Вам обращаться?

Укажите правильный номер телефона.

Стіл замовлень ☎

 

095-878-4590

Працюємо по всій Україні

*Ціна вказана за стандартну комплектацію.

Ковані огорожі від виробника в усіх цінових категоріях

Гопак 1

Гопак 1

Недорога огорожа для вашої території, яка прекрасно поєднуватиметься з металом, каменем, цеглою і навіть деревом. Детальніше
Гопак

Гопак

Це спеціальна бюджетна ковка для людей з невеликими коштами, які хочуть бачити якісну огорожу на своїй території. Детальніше
Веста

Веста

Паркан закриває перегляд з вулиці, виглядає дорого і презентабельно, а у поєднанні з кованими воротами перетворить ваш двір на царський Детальніше
Венігер

Венігер

Завдяки такому паркану всі перехожі зможуть оцінити вашу креативність і хороший смак, плюс огорожа буде підкреслювати ваш статус і успішність. Детальніше
Аеліта 2

Аеліта 2

Кований стильний паркан, який чудово виглядає на будь-якій території, надійний, роками протистоятиме різним агресивним зовнішнім факторам. Детальніше
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4